نایب قهرمانی جودو لرستان در مسابقات بزرگسالان جودو کشور-شیراز

رقابت‌های قهرمانی کشور بزرگسالان جودو-شیراز/ تهران قهرمان شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوارش ، تیم استان تهران با کسب 3 مدال طلا، 2 نقره و یک مدال برنز توانست قهرمانی چهل و یکمین دوره مسابقات قهرمانی کشور را که از روز گذشته در شیراز آغاز شده بود را از آن خود کند. بعد از این تیم استان لرستان با یک طلا و 2 نقره در جایگاه دوم ایستاد و تیم خراسان رضوی نیز با یک طلا و 2 برنز در جایگاه سوم ایستاد.

تیم های توابع تهران و فار س نیز عناوین چهارم و پنجم جدوال رده بندی را به خود اختصاص دادند.

 برای تیم جودو بزرگسالان استان لرستان ، در وزن 60- کیلوگرم محمد عباس نژاد مقام اول ، وزن 66- کیلوگرم قاسم نوری زاده مقاوم دوم  و دروزن 100- کیلوگرم رضا جهانگیری مجد مقاوم دوم را کسب نمودند.


کسب عنوان سومی تیم جودو بزرگسالان بروجرد در استان

تیم جودوی بزرگسالان شهرستان بروجرد روز جمعه مورخه 95/7/16 در مسابقات جودو انتخابی بزرگسالان استان که در شهرستان خرم آباد برگزار گردید ، شرکت و در پایان با کسب سه مدال نقره آقایان امید لری - حمید کاکاوند و رضا زنده دل چگنی  و سه مدال برنز آقایان میثم صارمی - مرتضی مرادی و امیر گودرزی به مربیگری و سرپرستی استاد مسعود خرداد و استاد حسین ساکی به مقام سوم تیمی این رقابت ها دست یافت.


تقدیر جودوکاران بروجرد از ریاست محترم اداره ورزش و جوانان بروجرد

 با سـلام و تقدیم احترام


ریاست محترم اداراه ورزش و جوانان شهرستان بروجرد   

        
هیات جودو و کوراش شهرستان بروجرد به همراه جودوکاران و پیشکسوتان ، بر خود وظیفه میدانند دلسوزی ، تلاش و کوشش بی نظیر حضرتعالی جناب آقای دکتر محمود ترابی ، را در جهت پیشبرد و موفقیت ورزشکاران و قهرمانان شهرستان بروجرد ارج نهاده و از خداوند منان برایتان آرزوی سلامتی و موفقیت را خواستاریم. 


 

معرفی اعضای هیات جودو و کوراش شهرستان بروجرد

 استاد حسین ساکی بعنوان رئیس هیات جودو ، جوجیتسو و کوراش شهرستان بروجرد

 دانش مهرنیا بعنوان مسئول کمیته انضباطی هیات جودو ، جوجیتسو و کوراش شهرستان بروجرد


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


              


  


 

 

 

 

 

 

 

 

                                        

 

 

                                     


درخشان: تغییرات فدراسیون جودو در نوع نگرش و نگاه افراد خواهد بود

منبع : http://irijf.ir/index.php/node/view?id=5038
1395-07-06 15:53
 درخشان: تغییرات فدراسیون جودو در نوع نگرش و نگاه افراد خواهد بود

 

 رئیس جدید فدراسیون جودو در مراسم معارف خود نائب رئیس و دبیر این فدراسیون را انتخاب و معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش ، سردار محمد درخشان  محمد درخشان که روز یکشنبه به عنوان رئیس فدراسیون جودو انتخاب و عصر دوشنبه نیز حکم خود را به امضای وزیر و از دست سجادی دریافت کرد با معرفی نایب رییس و دبیر فدراسیون کارش را رسما آغاز کرد.

 

وی در اولین اقدام خود دکتر فرشاد تجاری را به عنوان نایب رئیس فدراسیون معرفی کرد. تجاری رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه آزاد است که پیش از این در هیات رئیسه فدراسیون جودو حضور داشت و مدتی هم روانشناس و سرپرست تیم ملی جودو بود.

محمد بلوطی هم از سوی درخشان به عنوان دبیر فدراسیون انتخاب و معرفی شد. بلوطی هم از مربیان جودوست که در زمان ریاست محمدعلی رستگار مسئولیت دبیری فدراسیون را برعهده داشت. 

رییس فدراسیون جودو در سخنانی کوتاه پس از معارفه گفت: تغییراتی که بنده مد نظر دارم جابجایی افراد و پست ها نیست بلکه تغییر در نوع نگاه و نگرش همکاران و هیات ها برای ماموریت و کار بزرگی است که  جودو پیش روی همه ما قرار داده است.

مراسم معارفه سردار درخشان با حضور دکتر سجادی معاون وزارت ورزش و جوانان ، جمعی از مدیران و کارشناسان وزارت ورزش ، روسای سابق فدراسیون جود و کارکنان فدراسیون عصر روز گذشته در محل فدراسیون برگزار شد.


( تعداد کل: 11 )
قدیمی تر 1 2 3