X
تبلیغات
رایتل

برگزاری مسابقات جودو نوجوانان شهرستان بروجرد بمناسبت ایام الله دهه فجر

مسابقات جودو انتخابی نوجوانان شهرستان بروجرد بمناسبت دهه فجر،امروز مورخه ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ در خانه جودو شهرستان بروجرد برگزار گردید که در پایان نفرات برتر جهت اعزام تیم به مسابقات چندجانبه جودو اراک مشخص گردید.



اسامی نفرات برتر نوجوانان


۴۶-کیلوگرم : علی صارمی(طلا) - مهدی کشوری(نقره)

۵۵-کیلوگرم : علی میرزایی گودرزی(طلا) - سید علی موسوی(نقره)

۶۰-کیلوگرم : محمد قهرمان فر(طلا) - پیام پیرزادی(نقره)

۶۶-کیلوگرم : علیرضا عزیزی(طلا) - علیرضا چراغی(نقره)

۷۳-کیلوگرم : یونس صارمی   (طلا) - امیرحسین نصرالهی(نقره)

۸۱-کیلوگرم : سید دانیال سبزوار(طلا)

۹۰-کیلوگرم : عرفان میرزایی(طلا)

۹۰+کیلوگرم : امیر رستمی زاده(طلا)-امیرحسین حصیری(نقره)


===========================================================

کمیته برگزاری : مسعودخرداد - حسین ساکی

داوران : احمدسعادتمند - کرم رضا حاتمی - احمد قادرپور



انتخابی جودو نونهالان شهرستان بروجرد- ۱۳۹۶/۱۰/۱۵

مسابقات جودو انتخابی نونهالان شهرستان بروجرد بمناسبت حماسه 9 دی،امروز مورخه ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ در خانه جودو شهرستان بروجرد برگزار گردید که در پایان نفرات برتر جهت اعزام تیم به مسابقات استان مشخص گردید.

 

اسامی نفرات برتر نونهالان ( متولدین۱۳۸۲/۱۰/۱۱ تا ۱۳۸۵/۱۰/۱۱)

 ۲۷-کیلوگرم:سبحان پیرزادی(اول) ـ ارشیا مرادی(دوم) ـ علی اصغر روزبهانی(سوم)                                    

۳۰-کیلوگرم : رضا کوشکی (اول) - حسام پیرزادی (دوم) - احمد رضا عزیزی (سوم)

۳۴-کیلو گرم : دانیال علوی (اول) - فرنود قادرپور(دوم) - امید جودکی (سوم)

۳۸-کیلوگرم : امیررضا چراغی(اول) - فاضل صارمی (دوم)

۴۲-کیلوگرم : حسن صارمی (اول) - علیرضا نیک خواه (دوم) - امیر گوهری (سوم)

۴۶-کیلوگرم : محمد صدرا گودرزی (اول)- علی گودرزی (دوم) - علیرضا تشت بلند (سوم)

۵۰-کیلوگرم :امیر ارسلان پیرزادی (اول) - عابد ترکاشوند (دوم)

۵۵-کیلوگرم : امیرحسین گودرزی (اول)

۶۰-کیلوگرم :امیرحسین مهرجو(اول)

۶۶-کیلوگرم :حسین کشوری راد(اول) - حسین کریم زاده مقدم (دوم)

۷۳+کیلوگرم : امیر علی اشرفی

                    

کمیته برگزاری : حسین ساکی - احمد ابوالفتحی - کیانوش چراغی                                                                                                                                                                                                                                   داوران : احمد سعادتمند - احمد قادرپور - کرم رضا حاتمی                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          



بازدید استاد علمی ناظر محترم فدراسیون جودو از سالن تخصصی خانه جودو شهرستان بروجرد



رئیس هیات جودو شهرستان بروجرد از مربیان و پیشکسوتان خود تجلیل کرد

به گزارش روابط عمومی هیات جودو شهرستان بروجرد

  تجلیل و تقدیر از پیشکسوتان و مربیان جودو  این شهرستان که عمری در این رشته ورزشی فعالیت نموده و با پرورش جودوکارانی با اخلاق و قهرمان نقش مهمی در توسعه جامعه ورزشی بروجرد ایفا نموده اند ، مراسمی به پاس قدر دانی  از زحمات آنها در سالن جودو بروجرد برگزار شد.
آقای حسین ساکی  رئیس محترم هیات جودو شهرستان بروجرد با صحبتهای خوب و ارزنده خود حاضرین در مراسم را به فیض رساندند و از تلاشهای  مربیان (استادسعادتمند-استاد صمدی - استاد خرداد-استاد حاتمی و استاد شهدوست ) با اهدا  لوح یادبود و جوایز نفیس و نقدی تجلیل بعمل آورد.



برگزاری مسابقات جودو گرامیداشت هفته بسیج و یادبود جانباختگان زلزله غرب کشور


یک دوره مسابقات جودو ، گرامیداشت هفته بسیج و یادبود جانباختگان زلزله غرب کشور با حضور پرشور ورزشکاران در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در خانه جودو شهرستان بروجرد روزجمعه 1396/09/10 برگزار گردید. در پایان به نفرات برتر با اهدا حکم تجلیل بعمل آمد .

حسین ساکی ( رئیس هیات جودو ، جوجیتسو و کوراش شهرستان بروجرد)


اسامی نفرات برتر نونهالان


۳۰-کیلوگرم : حسام  پیرزادی(طلا) - حسین پاک اندیش(نقره) - سبحان پیرزادی(برنز)
۳۴-کیلو گرم :
دانیال علوی و امید جودکی(طلا) - فرنود قادرپور(نقره) - مهدی ساکی(برنز)

۳۸-کیلوگرم : مهدی گودرزی(طلا) - امیر حسین کردی بیرانوند(نقره) - فاضل صارمی(برنز)

۴۲-کیلوگرم : محمد صدرا گودرزی(طلا) - عبدالوهاب کردی بیرانوند(نقره) - علی بختیاری(برنز)

۴۶-کیلوگرم : محمد صالح منصوری (طلا)

۵۰-کیلوگرم : سام پیرزادی(طلا) - علیرضا تشت بلند(نقره) - یاسین گودرزی(برنز)

۵۵-کیلوگرم : امیرحسین مهرجو(طلا) - امیرحسین گودرزی (نقره)
۶۶-کیلوگرم :
بهزاد کرزبر(طلا) - آریا منکاوی(نقره) - حسین کشوری راد(برنز)

۶۶+کیلوگرم : امیرحسین حصیری(طلا) - نیما رستمی(نقره) - حسین کاوند(برنز)

اسامی نفرات برتر نوجوانان

۵۰-کیلوگرم :
علی صارمی(طلا) - سید علی موسوی(نقره)

۵۵-کیلوگرم : علی میرزایی(طلا) - مهدی گودرزی(نقره) - حسین کشوری(برنز)

۶۰-کیلوگرم : مهدی شاهوردی(طلا) - محمد قهرمانی فر(نقره) - امیرحسین یوسفی یگانه(برنز)

۶۶-کیلوگرم : امید لری(طلا) - مسعود گودرزی(نقره) - علیرضا عزیزی(برنز)

۷۳-کیلوگرم : یونس صارمی  و محمد محتشمی (طلا) - مهدی نظری(نقره)

۸۱-کیلوگرم : سید دانیال سبزوار(طلا) - امیر ساکی(نقره) - محمد امین  پیرزادی(برنز)

۱۰۰-کیلوگرم : نریمان پیرزادی(طلا)

۱۰۰+کیلوگرم : علیرضا عباس پور(طلا)

===========================================================

داوران : احمدسعادتمند - کرم رضا حاتمی - میثم صارمی

کمیته برگزاری : مسعودخرداد - حسین ساکی - احمدقادرپور- محمودصمدی - حسن شهدوست
تابلو امتیازات : امیرحسین نصرالهی - عباس نصرالهی



( تعداد کل: 169 )
قدیمی تر 1 2 3 4 5 ... 34 جدیدتر